Tak určitě, jak říkáš...


Ahoj kamarádi

 

 

Návrat z Brd. Nádherná akce, spousta nových lidí, kteří pohlíží na svět podobně, jako my. Bylo to super, jen příliš krátké, snad se brzy dostaneme společně na další podobnou střeštěnost. Celý víkend se nesl v duchu neustálého pošťuchování Jih vs. Sever, strhla se i jedna bitka, ale vše nakonec dobře dopadlo. Byl to prostě super vandr, kterej se slovy nedá popsat.

 

Fotografie a článek od Přebrala:

https://www.flickr.com/photos/prebral/sets/72157651643376855

https://tlachy.prebral.net/2015/03/brdy-s-hanace.html

 

Fotky od Lůcy:

https://lucienna.rajce.idnes.cz/Jarni_vandr_na_Brdy/

 

Naše fotky v naší fotogalerii. 

 

tulacip odzemi.cz/

 

 

Ahoj

Brouk

 

 

 

 

 

Návrat z Velkýho letního vandru. Celý sem to šel v podstatě jenom já, ale vždycky se někdo přidal. Začali sme s dětma v Mořkově a přes Krátkou, Velký Javorník, Radhošť, Kněhyni, Smrk na Lysou Horu a do Frenštátu. Dál sem jel sám do Morávky, kde sem si udělal menší okruh přes Visalaje, Velký a Malý travný zpět do Morávky, a pak se ke mně připojil Mates. Společně sme se vydali na Bílý Kříž/Biely Kriež a po hranicích se Slovenskem sme po hřebenech Polomky, Malýho a Velkýho Polomu přes Horní Lomnou a Slavíč dorazili zpět do Morávky. Mates jel domu, já do Lanžhota a s Petrem a Patrikem začala tzv Before akce. Prošli sme jihomoravský luh, největší lužní lesy u nás, a zpět do Lanžhota. Odtud vlakem do Rohatce na váté písky, vojenské cvičiště Bzenec a stejnojmennou vojenskou střelnici. Z Bzence pak vlakem do Bojkovic, kde spojením se Sepem začala akce Východní Trio. V Bílých Karpatech se šlo opět po hřebenech Lokova, Ochozu na Javorník a dolů na Svatý Štěpán. Přesun vlakem do Rožnova pod Radhoštěm, přes Radhošť a Pustevny do Frenštátu pod Radhoštěm a hurá na Jeseníky! Z Karlovy Studánky se stoupalo údolím Bílé Opavy na Vysokou Hůl (1464) a pak dál po hřebenech přes Klepáčov na Velké Losiny. Poslední dva cíle naší výpravy bylo těžký opevnění u Králíků (muzeum  KS5 U ptotka) a bobová dráha na Horní Moravě.

 

Rozpis ušlých vzdáleností a nastoupaný převýšení:

Matěj: 75,35 km, nastoupáno 3 015m převýšení
Děti z Hanace: 74,6 km, nastoupáno 3 874m převýšení
Sepultura: 86.12 km, nastoupáno 4 019m převýšení 
Patrik: 99,08 km, nastoupáno 2 972m převýšení
Petr: 140,51 km, nastoupáno 4 595m převýšení
Brouk: 290,46 km, nastoupáno 11 534m převýšení

              

Fotky a videa ve fotogalerii.

 

              

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(nepřišlo vám zvadlo, a rádi byste ho dostali? Nevadí! Stačí napsat, budete přidáni do seznamu přátel, a dostanete echo před každou akcí)

P.S. - nepřišlo vám zvadlo a ste v seznamu přátel? Napište mi taky, ne že bych vás na tý akci nechtěl, ale občas mi blbne mail, občas hlava....

 

 

 

 

Jak se stát členem T. O. Hanace, čili, co musím splnit?

1. Udělat něco, co bude mít pro naší osadu kladný přínos (téměř cokoliv od uklízení a stavění, až po doplnění osadní spižírny - jde tu spíš o tu snahu) a projevit zájem o vstup do osady

2. Dosáhnout minimálního věku 15 let (nižší věk účasti na akcích nebrání, ale členové musí být starší)

3. Žádný člen osady nesmí být proti vstupu tohoto nováčka. Zaroveň pokud se většina členů osadního výboru shodne na tom, že si nějaký člen nezaslouží z nějakého důvodu tento post, bude mu potupně odpárána osadní domovenka a jeho další členství v osadě bude nemožné.

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode