O TÉTO RUBRICE   

Zde najdete přebytky mého čilého obchodování na poli vybavení do přírody, ale i mimo ni. Rozhodl jsem se tak, protože jak brzy sami zjistíte, těch věcí je opravdu dost, a další budou přibývat.

 

Pokud vás bude jakýkoliv produkt jen trošku zajímat, klidně i nezávazně, tak mi napište email, nebo řekněte, pošlu dodatečná foto - kapacita této stránky je totiž omezená, takže zbylé detailní fotografie jsou uloženy u mě v počítači.

 

Jinak kdybyste něco sháněli, ať pro sebe nebo pro děti z oddílu, tak se nebojte na mě obrátit - už se v tom celkem orientuji, takže jsem schopen sehnat některé vybavení za myslím velice slušnou cenu. Sám jsem párkrát naletěl, a přijde mi zbytečné, aby naletěli i ostatní. Nejlepší pro mě je, když mi napíšete co sháníte, případně rozměry, a cenovou hranici. Pak se postarám já - inzeráty, aukro, kamarádi - a všechno tohle jistí kamarád David, majitel armyshopu Lancer. Zaměřuji se hlavně na telata, kanady, parkery, jeepáky, maskáče, celty, mošny, nože (hlavně UTON, ale i jiné), batohy, a další věci z oblasti military a trampingu. Navíc mě to shánění baví, je to můj koníček.

 

Jo, a moc bych neváhal - cca po měsíci, kdy to bude vystaveno na osadnických stránkách, vystavím tyto předměty i na Aukro - a pak nemůžu zajistit, že budete kupci právě Vy!

Bazar cajků nejen na vandr

Skoro nic

Bohužel nic zvlášť zajímavýho, pokud něco přesně sháníte, dejte mi vědět filipjalal-zavináč-seznam.cz

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode